محمود کریمی گوینده مشهور و صدای ماندگار هشت سال دفاع مقدس و گوینده خبر تاریخی فتح خرمشهر، اینک بعد از ۳۲ سال از پایان جنگ تحمیلی بار دیگر با حضور در مستند «ماسک» به نویسندگی و کارگردانی محمد دیندار، متنی حماسی را در ستایش مدافعان سلامت قرائت کرده و فداکاری کادر درمانی را در راستای رشادت‌های هشت سال دفاع مقدس برشمرده است.

 

کریمی همچنین طی گفتگویی در مستند ماسک، فداکاری پزشکان، پرستاران، کادر درمانی، نیروهای مردمی و خبرنگاران و مستندسازان را ملهم از فداکاری و ایثار مردم و رزمندگان دوران دفاع مقدس دانسته و گفته است: مردم ما و کادر درمانی کشور در جریان کرونا نشان دادند که از همان روحیه ایام دفاع مقدس برخوردارند و اگر قرار است کاری حماسی و تبلیغی در این باب صورت گیرد، باید با همان نگاه حماسی دفاع مقدس باشد.

 

مستند «ماسک» محصول شبکه مستند و به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد دیندار ساخته شده و از پرداختی حماسی و چالشی برخوردار است و ضمن به تصویر کشیدن فداکاری و تلاش کادر درمانی و نیروهای مردمی، با نگاهی آسیب شناسانه به ضعف‌های سیستم درمانی کشور نیز در این ماجرا پرداخته است.

 

این مستند در پی این پاسخ است که چگونه می‌توانستیم در بحران کرونا بهتر عمل کرده و از میزان آسیب دیدگان کاسته و چه درس‌هایی باید برای آینده بیاموزیم.

 

در مستند «ماسک» جمعی از چهره‌های مشهور پزشکی، دانشگاهی، ی، اجرایی و فرهنگی کشور حضور دارند.

 

مستند «ماسک» در ساعت ۱۹ چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه و در آستانه اولین سالگرد اعلام‌شیوع کرونا در ایران، از شبکه مستند روی آنتن خواهد رفت.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


Lauren اخبار روز آدخت دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. آرتین شهبازی 8/4 شماره 18 خط تولید سنگ مصنوعی نانو بدون واسطه ریکس تم | مرجع وبمستران ایرانی پلي الکتروليت روزهای خدایی بهترین سایت از کران تا بیکران